Miarosa Ghazal Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Miarosa Ghazal Resort
 • 58 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Miarosa Ghazal Resort

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni